Načítání...

Kontakt

SHOWROOM PRAHA

Němec s.r.o.
V Štíhlách 2031/12
Praha 4, 142 00
IČ: 25637762
DIČ: CZ25637762

Prosíme, domluvte si návštěvu předem. Děkujeme.

SHOWROOM BRNO

Němec s.r.o.
Centrum bydlení Kaštanová
Kaštanová 125a
Brno, 620 00
www.kastanova.cz

Prosíme, domluvte si návštěvu předem. Děkujeme.

PRVNÍ KONTAKT

Veronika Kačírková
showroom Praha
+420 777 772 655
kacirkova@nemec.eu
Natálie Šefrnová
showroom Praha
+420 778 517 742
pekna@nemec.eu
Tomáš Hricko
showroom Brno
+420 774 437 713
kastanova@nemec.eu
Filip Kerbler
showroom Brno
kerbler@nemec.eu

SEKCE HLAZENÝCH STĚREK

Filip Svoboda
obchod + technik
+420 774 682 003
svoboda@nemec.eu
Jiří Jiroušek
obchod + technik
+420 776 766 788
jirousek@nemec.eu
Martin Augusta
obchodní manažer
+420 777 751 155
augusta@nemec.eu

SEKCE VERTIKÁLNÍCH ZAHRAD, MECHŮ A MECHOVÝCH OBRAZŮ

Benjamin Raich
obchodní ředitel
+420 608 382 036
raich@nemec.eu
Natálie Šefrnová
servis vertikálních zahrad
+420 778 517 742
pekna@nemec.eu
Green4Life s.r.o.
exkluzivní realizátor našich zelených stěn
+420 602 455 986
info@g4l.cz

OSTATNÍ KONTAKTY

Josef Němec
jednatel
nemec@nemec.eu
Radovan Najman
výkonný ředitel
najman@nemec.eu
Agentura Presstigecom
Marketing, Press & PR
+420 721 277 712 / +420 724 505 005
marketing@nemec.eu

Prosíme, domluvte si návštěvu předem. Děkujeme.

Vyplňte prosím všechna pole