Načítání...

Historie

Začátky firmy se datují do roku 1994, kdy jsem začal podnikat jako fyzická osoba. Maloval jsem byty v panelácích, trhal tapety, štukoval zdi. Nicméně tato relativně monotóní práce mne neuspokojovala, toužil jsem jít dál, vzdělávat se, dělat velké věci. A zrovna v té době se u nás objevila technika známá jako benátský štuk. Zaujala mne natolik, že jsem se ji naučil a poté začal nabízet.

Má první zakázka na benátský štuk bylo vstupní schodiště v domě p. Bati v ul. Břehová 8, Praha 1. V té době jsem přijal prvního spolupracovníka, který u mne dodnes pracuje, čehož si velmi vážím. Přicházely další zakázky, práce přibývalo, a tak v průběhu dalších tří let se počet lidí ve firmě zvýšil na osm.

Zlomový okamžik přišel koncem roku 1997, kdy jsem získal velkou zakázku na povrchové úpravy stěn v objektu BB Centrum (budova C), což mělo za následek, že od té doby jsme se postupně stali jednou z největších firem v tomto oboru v ČR. Každoročně provádíme mnoho exkluzivních povrchů na plochách v řádu několika tisíc metrů čtverečních.

V roce 2008 jsme získali výhradní zastoupení anglické firmy ArmourCoat a rozšířili tak nabídku luxusních povrchových úprav o velké množství hlazených omítek, které jsme do té doby vídali jen v zahraničních katalozích.

Nespoléháme se jen na běžně dostupné technologie, ale neustále vyvíjíme i svoje vlastní. Tou první a s odstupem času mimořádně důležitou technologií, je stěrka Imitace Betonu®, která vznikla ve spolupráci s architekty Janem Aulíkem a Jakubem Fišerem z architektonického studia Aulík Fišer architekti s.r.o.. Dodnes tato technika patří k těm nejžádanějším. Postupem času jsme vytvořili další stěrky jako jsou například Betonepox®, Betonepox Fine® nebo Betonepox Soft®, čímž jsme vyřešili letitý problém zákazníků, jaký povrch dát do koupelen, aby byl trvanlivý a opravdu vodě odolný.

Neustále vzrůstající zájem zákazníků nás přesvědčuje o tom, že naše cesta je správná.

podpis

JOSEF NĚMEC, majitel

Prosím důvěřujte nám, nikdy Vám nepošleme spam